Trenermøte

Ny dommeroversikt fordelt på lørdag og søndag

VAKTLISTER EKHOLT CUP 2018

PARKERING

Nye treningstider fom uke 16 + litt om kamper + forsikring

Dugnadslister EKHOLT CUP 27-29 april - Vårens vakreste eventyr!

J15's debut i regional serie på hjemmebane

Fra Moss Avis

Banedugnad 25/4

Mail er sendt til alle som har baneansvar.

Utkast 2 til treningstider fom uke 16

Utkast treningstid vårsesongen 2018

Dato Hjemmelag Bortelag Res
21.05 Ekholt G15-2 Gresvik
21.05 Ekholt G15-1 HSV 3
21.05 HSV J12-3 Ekholt J12-1
21.05 Ekholt MEN 01 Trøgstad/Båstad FK
22.05 Øreåsen Sort Ekholt G07 Blå
18.05 HSV 2 Ekholt G14-2 2-3
16.05 Ekholt G13-1 Skogstrand 1-1
16.05 Ekholt G11 Svart Sprint-Jeløy Oransje
16.05 Ekholt G13-2 Sprint-Jeløy 5 2-3
16.05 Moss Gul Ekholt G11 Rød

Besøk våre lagsider

3. divisjon Kvinner
# Lag K D P
1 Begby /TIF 3 8 9
2 Drøbak-Frogn 4 7 9
3 Indre Østfold FK 4 3 7
4 Råde 4 1 6
5 Sarpsborg 08 2 4 0 5
6 Ekholt 3 2 4
7 Tistedalen 3 1 3
8 Drøbak-Frogn 2 2 -10 0
9 Ås 3 -12 0
Siste synk: 22:00
6. divisjon Menn avdeling 01
# Lag K D P
1 Ørje 5 15 15
2 NMBUI 6 15 13
3 Rygge 5 10 12
4 Trøgstad/Båstad FK 5 14 9
5 Ekholt 5 1 6
6 Mysen /HIL 4 -5 6
7 Skjeberg SK 6 -3 5
8 Drøbak-Frogn 3 5 -10 5
9 Rolvsøy 5 -7 4
10 Rapid Athene 5 -12 4
11 Ås 2 4 -5 3
12 Varteig 5 -13 3
Siste synk: 20:33
G19 bredde avdeling 01
# Lag K D P
1 Ekholt 3 15 9
2 Borgen 2 3 9 6
3 Hærland /MIF 2 4 6
4 Rakkestad 1 2 3
5 Eidsberg 2 -5 3
6 Sprint-Jeløy 2 3 -11 3
7 Drøbak-Frogn 2 3 -7 0
8 Trøgstad/Båstad FK 3 -7 0
Siste synk: 22:34
OBOS Cup G19
# Lag K D P
1 Råde 1 4 3
2 Idd SK 1 2 3
3 Ekholt 3 -4 3
4 Skjeberg SK 0 0 0
5 Rolvsøy 1 -2 0
Siste synk: 23:32
OBOS cup Menn senior
# Lag K D P
1 Ekholt 0 0 0
2 Korsgård 0 0 0
3 Rolvsøy 0 0 0
4 Skiptvet 1 -2 0
5 Sparta Sarpsborg 2 5 6
6 Sprint-Jeløy 1 2 3
7 Trøgstad/Båstad FK 0 0 0
8 Ås 0 0 0
9 Greåker 1 -3 0
10 HSV 1 -2 0
Siste synk: 23:32
G15/16 avdeling 02
# Lag K D P
1 Moss 2 5 14 12
2 Gresvik 2 5 3 9
3 Tune /SFK 2 5 3 9
4 Ekholt 4 7 8
5 Lervik 4 11 7
6 HSV 2* 4 -1 5
7 Østsiden 2 4 2 4
8 Kråkerøy 2 5 -10 3
9 Nordby 3 -10 0
10 Skjeberg SK 5 -19 0
Siste synk: 23:32
G15/15 7er
# Lag K D P
1 Sparta Sarpsborg 3 16 7
2 Ørje 3 -8 6
3 Ås * 3 3 5
4 Eidsberg /MIF 2 -2 3
5 Gresvik 2 -3 1
6 Ekholt 3 -6 0
Siste synk: 23:32
G15/16 avdeling 01
# Lag K D P
1 Rakkestad 2 4 29 12
2 Askim FK 3 3 27 9
3 Drøbak-Frogn 3 4 14 9
4 Ørje 4 13 9
5 Sprint-Jeløy 2 3 -2 6
6 Ekholt 2 5 -10 3
7 HSV 3 5 -16 3
8 Råde 2 2 -16 0
9 Askim FK 2 4 -39 0
Siste synk: 23:32
J14/15 KM avdeling 02
# Lag K D P
1 Drøbak-Frogn 4 22 12
2 Ekholt 2 3 19 9
3 Rapid Athene /KIL 4 7 9
4 Gresvik 3 -5 4
5 Rakkestad 2 12 3
6 Tistedalen /BIL 3 -1 3
7 HSV 4 -23 3
8 Sprint-Jeløy 4 -16 1
9 Trosvik 3 -15 0
Siste synk: 23:32
J15 Regional Serie
# Lag K D P
1 Bærums Verk Hauger 6 16 18
2 Stabæk 6 16 16
3 Kolbotn 6 -2 10
4 Lyn 4 3 7
5 Ekholt 6 1 7
6 Gjelleråsen 5 1 7
7 Gjøvik-Lyn 6 -10 5
8 Lillestrøm 5 -7 4
9 Vind 5 -4 1
10 Fjellhamar 5 -14 1
Siste synk: 23:32
J15/17 7er avdeling 02
# Lag K D P
1 Lisleby 4 4 10
2 Skjeberg SK 2 4 4 9
3 Ekholt 4 12 7
4 Lervik 4 -1 3
5 Rapid Athene /KIL 4 -19 0
Siste synk: 18:36
G14 11er
# Lag K D P
1 Råde 6 9 15
2 Sarpsborg FK 4 6 21 13
3 Spydeberg 2 6 15 13
4 Ekholt 2 6 3 13
5 Trosvik 2 6 8 12
6 Korsgård 6 -11 9
7 Hafslund 6 10 8
8 Kvik Halden 2 6 1 6
9 Begby 2 5 -4 4
10 Rolvsøy 6 -8 3
11 Ås 2 6 -19 3
12 HSV 2 5 -25 3
Siste synk: 17:34
G14 KM avdeling 04 vår
# Lag K D P
1 Begby 4 19 12
2 Sprint-Jeløy 4 3 6
3 Ekholt 4 -3 4
4 Spydeberg 4 -7 4
5 Sarpsborg FK 4 -12 2
Siste synk: 22:00
G14 KM B-sluttspill
# Lag K D P
1 Borgen 0 0 0
2 Ekholt 0 0 0
3 HSV 0 0 0
4 Kambo 0 0 0
5 Kråkerøy 2 0 0 0
6 Lisleby 0 0 0
7 Moss 0 0 0
8 Rakkestad 0 0 0
9 Sarpsborg FK 0 0 0
10 Spydeberg 0 0 0
Siste synk: 19:29
G13/14 avdeling 03
# Lag K D P
1 Mysen 2/HIL 5 10 15
2 Rakkestad 2 5 19 12
3 Ørje 5 6 11
4 Rygge 4 -4 7
5 Tune 3 5 1 6
6 Skogstrand 4 1 6
7 Gresvik 2 5 -4 4
8 Ekholt 3 5 -6 4
9 Askim FK 2 5 -8 3
10 Borgen 2 5 -15 0
Siste synk: 22:34
G13/14 avdeling 06
# Lag K D P
1 Trøgstad/Båstad 4 26 12
2 Spydeberg 2 4 13 9
3 Ås 3 5 11 9
4 Sprint-Jeløy 5 5 -9 9
5 Mysen 4 3 7
6 Drøbak-Frogn 2 5 4 6
7 Moss 3 4 -2 6
8 Vansjø/Svinndal 2 5 -12 6
9 HSV 3 5 -16 3
10 Ekholt 4 5 -18 1
Siste synk: 23:32
J13 KM 9-er A-sluttspill
# Lag K D P
1 Ekholt 0 0 0
2 Hafslund 0 0 0
3 HSV 0 0 0
4 Korsgård * 0 0 0
5 Mysen 0 0 0
6 Råde 0 0 0
7 Trosvik 0 0 0
8 Tune 0 0 0
Siste synk: 19:29
J13 KM 9-er avdeling 02
# Lag K D P
1 Tune 6 13 14
2 Hafslund 6 10 12
3 Ekholt 6 6 12
4 Trosvik 6 5 8
5 Tistedalen 6 -1 5
6 Eika Krapfoss 6 -3 5
7 Sprint-Jeløy 6 -30 1
Siste synk: 23:32
OBOS cup G13 avd 01
# Lag K D P
1 HSV 1 4 3
2 Ekholt 0 0 0
3 Ås 1 -4 0
Siste synk: 23:32
21.05 18:00 KG-7er C H
Ekholt G15-2 - Gresvik
21.05 18:30 EBK KG H
Ekholt G15-1 - HSV 3
21.05 19:15 Soon Arena 7er A1 B
HSV J12-3 - Ekholt J12-1
21.05 20:15 EBK KG H
Ekholt MEN 01 - Trøgstad/Båstad FK
22.05 17:00 Øreåsen KG 5A B
Øreåsen Sort - Ekholt G07 Blå
18.05 18:30 Vestby Arena B  
HSV 2 - Ekholt G14-2 2-3  
16.05 20:00 KG-9er A H  
Ekholt G13-1 - Skogstrand 1-1  
16.05 19:00 KG-7er C H  
Ekholt G11 Svart - Sprint-Jeløy Oransje  
16.05 18:30 KG-9er A H  
Ekholt G13-2 - Sprint-Jeløy 5 2-3  
16.05 18:30 Melløs trf. A 7er A B  
Moss Gul - Ekholt G11 Rød  
Spiller Alder Kamper Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift