Ekholt Ballklubb

Trenerne våre

Trenerne våre

Test av rapport
Anders Frölander
G 2012
Grupper: Mix 7 år
Anders Pedersen
Trener G 2011
Grupper: Gutter 8 år
Anders Thøgersen
Trener på G 2003
Grupper: Gutter 16 år
Andre Waglen
Trener J 2003
Grupper: JR-Damer
Andreas Thoring
Trener J 2009
Grupper: Jenter 10 år
Anette Byni Molvig
FR J 2008
Grupper: Jenter 11 år
Anne Hegbo
Grupper: Gutter 14 år
Arne Dagfinn Enerly
Grupper: A-Lag
Benny Solum Pedersen
Grupper: Gutter 15 år
Bjørn Anders Gjerstad
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 7 år
Bjørn Martin Haug
Trener J 2006
Grupper: Gutter 8 år | Jenter 13 år
Cato Gleditsch
Lagleder og trener G 2010
Grupper: Gutter 8 år
Christian Ellingsen
Hovedtrener J 2008
Grupper: Jenter 11 år
Christian Ellingsen
G 2003
Grupper: Gutter 16 år
Damian Hatwell
Grupper: Jenter 8 år
Endre Røine
Grupper: Gutter 16 år
Erik Gillebo
Grupper: A-Lag
Erik Hillestad Aas
Trener J 2008
Grupper: Jenter 11 år
Erlend Segtnan
Grupper: Jenter 12 år
Espen Andreassen
Grupper: Administrasjon
Eva Alexandersen
Grupper: JR-Damer
Frank Ivar Hansen
Grupper: Gutter 12 år
Geir Kristensen
Trener J 2009
Grupper: Gutter 8 år | Jenter 10 år | Mix 7 år
Glenn Olsen
Trener G 2007
Grupper: Gutter 12 år
Hege Johansen
Grupper: Jenter 9 år
Heine Karlsen
G 2008
Grupper: Gutter 11 år
Helge Ekelund
Hovedtrener J 2012
Grupper: Jenter 7 år
Helge Lien
Trener G 2003
Grupper: Gutter 16 år
Henning Henriksen
FR J2007
Grupper: Jenter 12 år
Henrik Karlsen
Trener J 2004
Grupper: JR-Damer
Hilde Skaatan
2007 kullet
Grupper: Jenter 10 år
Håkon Sæther
Grupper: Gutter 12 år
Ingeborg Amundsen
G 2008
Grupper: Gutter 11 år
Ingvild Berg
2008 støtteapparat
Grupper: Gutter 11 år
Jakob Nesselquist
G 2006
Grupper: Gutter 13 år
Jan Erik Lilleng
Grupper: Administrasjon
Jason William Silverman
Trener G 2010
Grupper: Gutter 9 år
Jeanett Nordhagen
Trener J 2004
Grupper: JR-Damer
Jenny Golden
J 2010
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 9 år | Mix 7 år
Joakim Braathu
Trener J 2007
Grupper: Jenter 12 år
Johan Rysst-Heilmann
Grupper: Jenter 8 år
Jørgen Pettersen
Trener J 2004
Grupper: Gutter 9 år
Jørn Martinsen
Trener G 2005
Grupper: Gutter 14 år
Jørn Sørensen
Hovedtrener for J 2005 fom høsten 2018
Grupper: Jenter 14 år
Kenneth Huse Halvorsen
2007 kullet
Grupper: Gutter 12 år
Kent-Olav Stabell
Grupper: Gutter 14 år
Kjetil Gulbrandsen
Grupper: Administrasjon
Kjetil Holstad
2008 støtteapparat
Grupper: Gutter 11 år | Mix 7 år
Knut Skott Hansen
2007 kullet
Grupper: Gutter 12 år | Jenter 12 år
Knut Egil Hansen
Banevedlikehold 2008
Grupper: Gutter 11 år
Knut-Eigil Nesselquist
Grupper: A-Lag | Administrasjon | Gutter 13 år | Junior
Kristian Leines
Trener J 2006
Grupper: Jenter 13 år
Kristin Einemo Thomassen
J 2005 lagleder
Grupper: Jenter 14 år
Kristin Thun
Grupper: Jenter 12 år
Lars Hatlen
Støtteapp J 2007
Grupper: Mix 7 år
Lars Stølen
Baneansvarlig G 2007
Grupper: Gutter 12 år
Lars Erik Pedersen
G 2008
Grupper: Gutter 11 år
Lars Petter Lilleng
Grupper: Gutter 15 år
Lene Andreassen
Grupper: A-Lag | Administrasjon
Linda Hatwell
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 12 år | Jenter 8 år
Line Klynderud
FR G 2003
Grupper: Gutter 16 år
Marianne Blomfeldt
FR G 2002
Grupper: Junior
Marius Iversen
Trener G 2010
Grupper: Gutter 9 år
Marius Nilsbakken
Trener G 2005
Grupper: Gutter 14 år
Michael Andersen
Trener J 2008
Grupper: Jenter 11 år
Mona Enerly
Trener J 2003
Grupper: A-Lag | JR-Damer
Morten Andersen
Grupper: A-Lag | Administrasjon | Junior
Morten Johnsen
Banevedlikehold J 2006
Grupper: Jenter 13 år
Morten Ødegaard
Grupper: B-Lag
Nikki Simensen
FR J 2006
Grupper: Jenter 13 år | Jenter 14 år
Nina Reiersen
2008 støtteapparat
Grupper: Administrasjon | Gutter 11 år
Odd Ivar Eriksen
Trener G 2009
Grupper: Gutter 10 år
Oddvar Løkkeberg
Grupper: Administrasjon
Ole Kristian Johansen
Trener G 2010
Grupper: Gutter 9 år
Ole Martin Lofstad Hansen
Trener G 2003
Grupper: Gutter 16 år
Ole Petter Løkkeberg
Grupper: Administrasjon
Ole Petter Vold
Grupper: Gutter 13 år
Peder Svaleng
G 2011
Grupper: Gutter 8 år
Per Anders Dalaasen
G 2006
Grupper: Gutter 13 år
Petter Bader Sveen
G 2011
Grupper: Gutter 8 år
Pål Korseth
Keepertrener G 2005
Grupper: Gutter 14 år
Pål Martin Alexandersen
Trener G 2009
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 8 år
Qamer Mamhoud
Hovedtrener G 2003 fom høsten 2018
Grupper: Gutter 16 år
Rikard Olaussen
2008 støtteapparat
Grupper: Gutter 11 år
Roland Burkeland
Trener G 2009
Grupper: Gutter 10 år
Shire Elmi
G 2012
Grupper: Mix 7 år
Sigurd Schaanning Willadssen
Lagleder J 2009
Grupper: Jenter 9 år
Sissal Bjerke Hansen
FR G 2004
Grupper: Gutter 15 år
Stian Clausen
Trener J 2006
Grupper: Jenter 13 år
Stian Mork
2007 kullet
Grupper: Gutter 12 år
Stian Mork
Grupper: Jenter 8 år
Therese Eikemo
Grupper: Jenter 10 år
Thomas Golden
J 2010
Grupper: Jenter 9 år
Thomas Gundersen
Trener G 2010
Grupper: Gutter 9 år
Thor Thomasgaard Osvik
Grupper: Jenter 12 år
Tone K. Dalaasen
Grupper: Administrasjon
Tor-Wegar Winther
Grupper: Gutter 11 år | Jenter 13 år
Vetle Halsebø Davidsen
Grupper: Jenter 11 år
Vibeke Thoring
Lagleder J 2009
Grupper: Jenter 10 år
Victoria Teien
Grupper: Administrasjon
Øystein Nordgaard
G 2011
Grupper: Gutter 8 år
Per Kristian Grytdal
Grupper:

Ekholt Ballklubb, Besøksadresse: Ekholtveien 69, 1526 MOSS, Postadresse: PB2028, 1522 MOSS, mail: post@ebk.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift