Uke 11

Trening ute tirsdag og torsdag kl. 1830-2000. Fredag pluss-trening. Søndag vinterserien.

Uke 10

Trening ute tirsdag og torsdag kl. 18:30-20:00

Uke 9

Trening inne tirsdag kl. 19:30 og ute torsdag kl. 18:30. Søndag vinterserie hjemme, oppmøte kl. 16:30.

Uke 7 og 8

Trening inne tirsdag kl. 19:30 og ute torsdag kl. 18:30. Vinterferie uke 8.

Uke 6

Trening inne tirsdag kl. 19:30 og ute torsdag kl. 18:30. Søndag Østfoldhallen (Spond)

Uke 5

Trening inne tirsdag kl 19:30 og ute torsdag kl. 18:30. Vinterserien søndag.

Uke 4

Trening tirsdag inne kl. 19:30 og torsdag ute kl. 18:30.

Uke 3

Trening tirsdag inne i gymsalen kl. 19:30-20:30 og torsdag ute kl. 18:30-19:30. Søndag vinterserien.

Uke 2

Trening tirsdag kl. 18:30 og torsdag kl. 18:30.

Uke 1

Godt Nytt År! Trening torsdag kl. 18:30.

Besøk våre lagsider

21.08 18:30 EBK KG H
Ekholt G14-3 - Rakkestad 3 -
23.08 18:30 EBK KG H
Ekholt G13-1 - Sprint-Jeløy 2 -
28.08 18:30 Spydeberg stadion KG B
Spydeberg 2 - Ekholt G14-3 -
29.08 19:15 EBK KG H
Ekholt G13-1 - HSV 2 -
04.09 19:44 EBK KG H
Ekholt G14-3 - HSV 3 -
11.06 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Gresvik 3 5 - 1  
08.06 10:00 Frogn KG B  
Drøbak-Frogn 2 - Ekholt G13-1 0 - 9  
05.06 18:30 Ås stadion B  
Ås 4 - Ekholt G14-3 2 - 5  
29.05 19:45 Spydeberg stadion KG B  
Råde 2 - Ekholt G14-3 0 - 5  
23.05 19:15 Vestby Arena B  
HSV - Ekholt G13-1 3 - 0  
17.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Kvik Halden 2 -  
10.10 18:30 Tunebanen KG Ny B  
Tune - Ekholt G13-1 -  
09.10 18:30 Trondalen kunstgress 9er A B  
Gresvik 3 - Ekholt G14-3 -  
26.09 18:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Råde -  
25.09 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Ås 4 -  
19.09 18:45 Rygge KG B  
Rygge - Ekholt G13-1 -  
16.09 19:44 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Råde 2 -  
12.09 18:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Rolvsøy -  
11.09 18:30 Tunebanen KG Ny B  
Tune 2 - Ekholt G14-3 -  
05.09 18:30 Sentralidrettsanlegget B  
Lisleby - Ekholt G13-1 -  
04.09 19:44 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - HSV 3 -  
29.08 19:15 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - HSV 2 -  
28.08 18:30 Spydeberg stadion KG B  
Spydeberg 2 - Ekholt G14-3 -  
23.08 18:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Sprint-Jeløy 2 -  
21.08 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Rakkestad 3 -  
11.06 18:30 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Gresvik 3 5 - 1  
08.06 10:00 Frogn KG B  
Drøbak-Frogn 2 - Ekholt G13-1 0 - 9  
05.06 18:30 Ås stadion B  
Ås 4 - Ekholt G14-3 2 - 5  
29.05 19:45 Spydeberg stadion KG B  
Råde 2 - Ekholt G14-3 0 - 5  
23.05 19:15 Vestby Arena B  
HSV - Ekholt G13-1 3 - 0  
22.05 19:49 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Tune 2 3 - 3  
19.05 13:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Kvik Halden 3 - 5  
15.05 18:30 Vestby Arena B  
HSV 3 - Ekholt G14-3 3 - 3  
14.05 18:00 Lisleby KG B  
Lisleby - Ekholt G13-1 1 - 5  
10.05 18:00 EBK KG H  
Ekholt G14-3 - Spydeberg 2 5 - 0  
09.05 18:30 Råde Idp KG B  
Råde - Ekholt G13-1 2 - 3  
02.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Yven 2 - 2  
01.05 18:30 Rakkestad st KG B  
Rakkestad 3 - Ekholt G14-3 2 - 5  
25.04 17:45 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Askim FK 1 - 6  
15.02 17:30 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Hafslund 0 - 2  
11.02 17:30 Manstad KG B  
Lervik - Ekholt G13-1 3 - 0  
09.02 13:00 EBK KG H  
Ekholt G13-1 - Idd -  
21.01 17:30 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy - Ekholt G13-1 6 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift