Besøk våre lagsider

06.11 18:30 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy 2 - Ekholt J13-2 3 - 8  
30.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-2 - Aremark 7er 9 - 3  
22.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Kvik Halden 1 - 4  
20.10 14:00 Øre 2 9er A B  
Eika Krapfoss 2 - Ekholt J13-2 2 - 4  
15.10 18:00 Skjeberg sportsplass KG B  
Skjeberg SK - Ekholt J13-1 6 - 4  
06.11 18:30 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy 2 - Ekholt J13-2 3 - 8  
30.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-2 - Aremark 7er 9 - 3  
22.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Kvik Halden 1 - 4  
20.10 14:00 Øre 2 9er A B  
Eika Krapfoss 2 - Ekholt J13-2 2 - 4  
15.10 18:00 Skjeberg sportsplass KG B  
Skjeberg SK - Ekholt J13-1 6 - 4  
08.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Begby 2 - 3  
07.10 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-2 - Hafslund 2 3 - 1  
27.09 18:00 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Tune 5 - 2  
25.09 19:45 Risil KG 9er B B  
HSV 2 - Ekholt J13-2 0 - 5  
20.09 18:30 KG-9er B H  
Ekholt J13-2 - HSV 3 2 - 1  
17.09 20:00 Refsnesbanen KG 9er B B  
Sprint-Jeløy - Ekholt J13-1 1 - 0  
14.09 14:00 Nøkkeland KG 9er B B  
Kambo 7er - Ekholt J13-2 0 - 13  
14.09 13:00 Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi) B  
Kvik Halden - Ekholt J13-1 5 - 2  
12.09 20:00 KG-9er B H  
Ekholt J13-2 - Korsgård 2 4 - 0  
04.09 18:30 Hærland stadion 9er A B  
Mysen - Ekholt J13-2 -  
03.09 18:15 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Skjeberg SK 4 - 0  
30.08 18:00 Tunebanen KG Ny 9er B  
Tune - Ekholt J13-1 2 - 5  
29.08 20:00 KG-9er B H  
Ekholt J13-2 - Oshaug 1 - 1  
28.08 18:30 Begby kunstgress B  
Begby - Ekholt J13-1 3 - 3  
24.08 14:00 Råde Idp 2 9er B B  
Råde 2 - Ekholt J13-2 4 - 1  
19.08 19:00 KG-7er C H  
Ekholt J13-2 - Lisleby 7er 7 - 2  
20.06 19:15 Hafslundbanen KG B  
Hafslund 2 - Ekholt J13-2 1 - 5  
13.06 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-2 - Råde 2 5 - 2  
10.06 18:00 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Sprint-Jeløy 4 - 2  
04.06 19:15 KG-5er A1 H  
Ekholt J13-2 - Aremark 7er 3 - 5  
03.06 18:45 Strupe KG 9er A (Fresenius Kabi) B  
Kvik Halden - Ekholt J13-1 4 - 0  
31.05 17:30 EBK KG H  
Ekholt J13-2 - HSV 3 2 - 2  
30.05 20:00 Merkur 2 KG 7er A1 B  
Trosvik 2 - Ekholt J13-2 5 - 1  
28.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Drøbak-Frogn 2 7 - 1  
21.05 18:45 Begby kunstgress B  
Begby - Ekholt J13-1 7 - 4  
13.05 19:45 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Rapid Athene 6 - 0  
09.05 18:00 Kråkerøy KG 2 B  
Kråkerøy 2 - Ekholt J13-2 6 - 0  
03.05 18:00 EBK KG H  
Ekholt J13-2 - Lervik 1 - 11  
29.04 18:30 Vestby Arena B  
HSV - Ekholt J13-1 0 - 4  
24.04 20:00 EBK KG H  
Ekholt J13-1 - Driv 3 - 1  
17.03 17:00 EBK KG H  
Ekholt J13 - Kvik Halden 2 - 3  
05.03 17:30 Hov KG B  
Korsgård - Ekholt J13 2 - 2  
27.01 18:00 Begby kunstgress B  
Begby - Ekholt J13 4 - 3  
22.01 18:15 EBK KG H  
Ekholt J13 - Tune 1 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift