Besøk våre lagsider

26.08 19:00 KG-5er B1 H
Ekholt J11-3 Gul - Driv Rød -
27.08 17:15 Melløs trf. A 7er A B
Rapid Athene - Ekholt J11 1 -
02.09 17:15 Bellevue KG 7er C (eget felt) B
Sprint-Jeløy Hvit - Ekholt J11 1 -
09.09 19:30 KG-7er C H
Ekholt J11 1 - Tune Grønn -
17.09 18:30 Eikabanen KG 7er B
Eika Krapfoss Hvit - Ekholt J11 1 -
20.08 19:15 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Drøbak-Frogn Hvit -  
19.06 17:00 KG-7er C B  
Ekholt Rød - Ekholt J11-3 Gul -  
18.06 18:30 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Kambo Teamwork -  
17.06 19:00 KG-7er C H  
Ekholt J11-3 Gul - HSV Pandas -  
12.06 18:30 KG-5er A1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Ekholt J11 1 -  
25.09 18:00 KG-7er C H  
Ekholt J11-3 Gul - Ås Grønn -  
24.09 18:00 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Eika Krapfoss Grønn -  
17.09 18:30 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Hvit - Ekholt J11 1 -  
09.09 19:30 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Tune Grønn -  
02.09 17:15 Bellevue KG 7er C (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Hvit - Ekholt J11 1 -  
27.08 17:15 Melløs trf. A 7er A B  
Rapid Athene - Ekholt J11 1 -  
26.08 19:00 KG-5er B1 H  
Ekholt J11-3 Gul - Driv Rød -  
20.08 19:15 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Drøbak-Frogn Hvit -  
19.06 17:00 KG-7er C B  
Ekholt Rød - Ekholt J11-3 Gul -  
18.06 18:30 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Kambo Teamwork -  
17.06 19:00 KG-7er C H  
Ekholt J11-3 Gul - HSV Pandas -  
12.06 18:30 KG-5er A1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Ekholt J11 1 -  
04.06 18:30 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Sarpsborg FK Blå -  
03.06 19:00 KG-5er B1 H  
Ekholt J11-3 Gul - Ørje -  
28.05 18:30 Eikabanen KG 7er B  
Eika Krapfoss Grønn - Ekholt J11 1 -  
27.05 18:30 Block Watne Hallen 7er B  
Ås Grønn - Ekholt J11-3 Gul -  
21.05 18:30 KG-5er A1 H  
Ekholt J11 1 - Eika Krapfoss Hvit -  
15.05 18:00 Ullerud Match 7er A B  
Drøbak-Frogn Rød - Ekholt J11-3 Gul -  
14.05 18:30 Tunebanen KG Ny 7er A B  
Tune Grønn - Ekholt J11 1 -  
07.05 18:00 KG-5er A1 H  
Ekholt J11 1 - Sprint-Jeløy Hvit -  
30.04 18:00 Mjær stadion kg 7 er A B  
Driv Rød - Ekholt J11-3 Gul -  
29.04 17:30 KG-7er C H  
Ekholt J11 1 - Rapid Athene -  
24.04 18:00 KG-7er C H  
Ekholt J11-3 Gul - Korsgård -  
23.04 18:30 Ullerud Match 7er B B  
Drøbak-Frogn Hvit - Ekholt J11 1 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift