Besøk våre lagsider

26.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Sprint-Jeløy Blå -  
25.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal 1 - Ekholt G9 Blå -  
23.09 18:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Ekholt G9 Rød -  
20.09 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Rød - Eika Krapfoss Grønn -  
18.09 18:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Eika Krapfoss Hvit -  
26.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Sprint-Jeløy Blå -  
25.09 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal 1 - Ekholt G9 Blå -  
23.09 18:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Ekholt G9 Rød -  
20.09 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Rød - Eika Krapfoss Grønn -  
18.09 18:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Eika Krapfoss Hvit -  
18.09 18:15 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Sort - Ekholt G9 Svart -  
11.09 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G9 Rød - Øreåsen Sort -  
10.09 18:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G9 Blå - Moss Sort -  
09.09 18:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Øreåsen Hvit -  
05.09 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Sprint-Jeløy Hvit -  
04.09 17:00 Vang Gressbanen 5er A B  
Vang Blå - Ekholt G9 Blå -  
03.09 18:30 Løkenfeltet 5er B B  
Moss Hvit - Ekholt G9 Rød -  
28.08 18:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Sprint-Jeløy Grønn -  
28.08 17:30 Rygge KG 5er B-1 B  
Rygge Hvit - Ekholt G9 Svart -  
27.08 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt G9 Rød - Sprint-Jeløy Bellevue -  
22.08 17:30 Rygge KG 5er B-1 B  
Rygge Rød - Ekholt G9 Blå -  
22.08 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Moss Gul -  
20.08 18:30 Råde Idp KG Ny 5er B-1 B  
Råde Rød - Ekholt G9 Rød -  
19.08 18:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G9 Rød - Saltnes Blå -  
20.06 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Kambo Liverpool -  
19.06 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 B  
Kambo United - Ekholt G9 Svart -  
13.06 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Rød - Sprint-Jeløy Rød -  
12.06 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Vansjø/Svinndal 1 -  
11.06 17:30 Refsnesbanen KG 5er A1-1 B  
Sprint-Jeløy Blå - Ekholt G9 Svart -  
05.06 18:30 Eikabanen KG 5er A B  
Eika Krapfoss Hvit - Ekholt G9 Blå -  
05.06 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Eika Krapfoss Sort -  
04.06 17:15 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Grønn - Ekholt G9 Rød -  
30.05 17:30 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Sort - Ekholt G9 Blå -  
29.05 17:00 Øreåsen KG 5B B  
Øreåsen Hvit - Ekholt G9 Svart -  
28.05 17:00 Øreåsen KG 5B B  
Øreåsen Sort - Ekholt G9 Rød -  
22.05 18:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Vang Blå -  
22.05 17:30 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Hvit - Ekholt G9 Svart -  
21.05 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt G9 Rød - Moss Hvit -  
16.05 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Grønn - Ekholt G9 Blå -  
15.05 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Svart - Rygge Hvit -  
14.05 18:30 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Bellevue - Ekholt G9 Rød -  
09.05 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Blå - Rygge Rød -  
08.05 17:30 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Gul - Ekholt G9 Svart -  
07.05 18:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G9 Rød - Råde Rød -  
02.05 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G9 Svart - Kambo United -  
30.04 18:30 Saltnes 5er A2 B  
Saltnes Blå - Ekholt G9 Rød -  
29.04 18:00 Nøkkeland KG 5er B1-2 B  
Kambo Liverpool - Ekholt G9 Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift