Besøk våre lagsider

27.05 18:00 KG-5er C2 H
Ekholt G8 Blå - Moss Sort -
28.05 17:00 Øreåsen KG 5A B
Øreåsen Hvit - Ekholt G8 Hvit -
03.06 18:00 KG-5er C1 H
Ekholt G8 Rød - Moss Gul -
04.06 17:30 Park Lane 5er B-2 B
Larkollen Rød - Ekholt G8 Blå -
04.06 17:30 KG-5er C2 H
Ekholt G8 Hvit - Eika Krapfoss Hvit -
22.05 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Ekholt G8 Rød -  
21.05 17:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Ekholt G8 Hvit -  
16.05 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Rød - Øreåsen Sort -  
15.05 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Gul - Ekholt G8 Blå -  
14.05 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Råde Blå -  
24.09 17:30 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Sort - Ekholt G8 Blå -  
24.09 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Vansjø/Svinndal 1 -  
18.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Rød - Sprint-Jeløy Blå -  
17.09 17:15 Eikabanen KG 5er B B  
Eika Krapfoss Hvit - Ekholt G8 Hvit -  
11.09 17:30 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Sort - Ekholt G8 Rød -  
10.09 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Blå - Sprint-Jeløy Gul -  
09.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Øreåsen Hvit -  
04.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Rød - Vansjø/Svinndal 2 -  
03.09 17:30 Saltnes 5er A1 B  
Saltnes blå - Ekholt G8 Blå -  
03.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Sprint-Jeløy Rød -  
28.08 18:15 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Grønn - Ekholt G8 Rød -  
27.08 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Blå - Eika Krapfoss Rød -  
27.08 17:30 Råde Idp KG Ny 5er B-1 B  
Råde Blå - Ekholt G8 Hvit -  
22.08 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Blå - Rygge -  
21.08 17:30 Råde Idp KG ny 5er B-2 B  
Råde Rød - Ekholt G8 Rød -  
20.08 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Moss Hvit -  
18.06 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 B  
Kambo Gul - Ekholt G8 Hvit -  
17.06 18:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Rød - Sprint-Jeløy Sort Hvit -  
17.06 17:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Toffees - Ekholt G8 Blå -  
12.06 17:30 Nøkkeland KG 5er B1-1 B  
Kambo Blå - Ekholt G8 Rød -  
11.06 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Blå - Kambo Rød -  
11.06 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal 1 - Ekholt G8 Hvit -  
04.06 17:30 Park Lane 5er B-2 B  
Larkollen Rød - Ekholt G8 Blå -  
04.06 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Hvit - Eika Krapfoss Hvit -  
03.06 18:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Rød - Moss Gul -  
28.05 17:00 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen Hvit - Ekholt G8 Hvit -  
27.05 18:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Blå - Moss Sort -  
22.05 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Blå - Ekholt G8 Rød -  
21.05 17:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Rød - Ekholt G8 Hvit -  
16.05 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Rød - Øreåsen Sort -  
15.05 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Gul - Ekholt G8 Blå -  
14.05 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Råde Blå -  
08.05 17:30 Kirkebygden KG 5er B-1 B  
Vansjø/Svinndal 2 - Ekholt G8 Rød -  
07.05 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Blå - Saltnes blå -  
07.05 17:30 Løkenfeltet 5er A B  
Moss Hvit - Ekholt G8 Hvit -  
02.05 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt G8 Hvit - Kambo Gul -  
30.04 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt G8 Rød - Eika Krapfoss Grønn -  
29.04 17:15 Eikabanen KG 5er A B  
Eika Krapfoss Rød - Ekholt G8 Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift