Besøk våre lagsider

20.08 17:00 Eikabanen Bingen B
Eika Krapfoss Grønn - Ekholt J8 Blå -
20.08 17:00 KG-5er C2 H
Ekholt J8 Rød - Øreåsen IL -
27.08 17:30 Saltnes 5er A1 B
Saltnes Hvit - Ekholt J8 Rød -
28.08 17:30 KG-5er C2 H
Ekholt J8 Blå - Sprint-Jeløy Stjerne -
02.09 17:15 Bellevue KG 5er B1-2 B
Sprint-Jeløy Måne - Ekholt J8 Blå -
18.06 17:00 KG-5er C1 B  
Ekholt Blå - Ekholt J8 Rød -  
18.06 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Blå - Ekholt Rød -  
13.06 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Blå - Sprint-Jeløy Sol -  
12.06 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Stjerne - Ekholt J8 Rød -  
05.06 17:30 Saltnes 5er A1 B  
Saltnes Hvit - Ekholt J8 Blå -  
25.09 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Rød - Sprint-Jeløy Stjerne -  
24.09 17:30 Bellevue KG 5er B1-1 B  
Sprint-Jeløy Sol - Ekholt J8 Blå -  
18.09 18:00 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Blå - Saltnes Hvit -  
17.09 16:00 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Grønn - Ekholt J8 Rød -  
11.09 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Blå - Øreåsen IL -  
10.09 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Rød - Sprint-Jeløy Måne -  
04.09 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Rød - Sprint-Jeløy Sol -  
02.09 17:15 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Måne - Ekholt J8 Blå -  
28.08 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Blå - Sprint-Jeløy Stjerne -  
27.08 17:30 Saltnes 5er A1 B  
Saltnes Hvit - Ekholt J8 Rød -  
20.08 17:00 Eikabanen Bingen B  
Eika Krapfoss Grønn - Ekholt J8 Blå -  
20.08 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Rød - Øreåsen IL -  
18.06 17:00 KG-5er C1 B  
Ekholt Blå - Ekholt J8 Rød -  
18.06 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Blå - Ekholt Rød -  
13.06 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Blå - Sprint-Jeløy Sol -  
12.06 17:30 Bellevue KG 5er C1 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Stjerne - Ekholt J8 Rød -  
05.06 17:30 Saltnes 5er A1 B  
Saltnes Hvit - Ekholt J8 Blå -  
04.06 17:30 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Rød - Eika Krapfoss Grønn -  
29.05 17:30 Øreåsen KG 5A B  
Øreåsen IL - Ekholt J8 Blå -  
28.05 17:15 Bellevue KG 5er B1-2 B  
Sprint-Jeløy Måne - Ekholt J8 Rød -  
23.05 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Blå - Sprint-Jeløy Måne -  
22.05 17:30 Bellevue KG 5er C2 (eget felt) B  
Sprint-Jeløy Sol - Ekholt J8 Rød -  
15.05 17:30 B  
Sprint-Jeløy Stjerne - Ekholt J8 Blå -  
14.05 17:00 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Rød - Saltnes Hvit -  
08.05 17:30 KG-5er C2 H  
Ekholt J8 Blå - Eika Krapfoss Grønn -  
07.05 17:30 Øreåsen KG 5B B  
Øreåsen IL - Ekholt J8 Rød -  
30.04 17:00 KG-5er C1 H  
Ekholt J8 Rød - Ekholt Blå -  
30.04 17:00 KG-5er C1 B  
Ekholt Rød - Ekholt J8 Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift