Labb og Line fotballcup lørdag 23.03.2013

Kjempeflott innsats gutter, Ekholt gjorde en fantastisk innsats og vant 5 av 6 kamper til stor jubel fra tilskuernen. Vi fikk se et nydelig samarbeid, hvor hele laget jobbet sammen for å forsvare eget mål og legge opp til gode målsjangser, som dere selvfølgelig ikke lot gå fra dere. Det var en fantastisk opplevelse og dere har god grunn til å være stolte av dere selv!!

Besøk våre lagsider

27.05 19:45 KG-5er A1 H
Ekholt G16-1 - Kråkerøy 3 -
28.05 20:00 EBK KG H
Ekholt G16-3 - Hafslund 3 -
03.06 19:30 Asmaløy kunstgress B
Hvaler - Ekholt G16-3 -
04.06 19:45 Spydeberg stadion KG B
Spydeberg 2 - Ekholt G16-1 -
10.06 19:30 EBK KG H
Ekholt G16-3 - Kråkerøy 2 -
19.05 14:00 Skjeberg sportsplass KG B  
Skjeberg SK - Ekholt G16-3 3 - 7  
15.05 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Mysen 3 - 1  
14.05 19:30 Lisleby KG B  
Yven - Ekholt G16-3 0 - 2  
07.05 20:30 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Borgen 2 7er 2 - 2  
07.05 18:30 Rakkestad st KG B  
Rakkestad 2 - Ekholt G16-1 1 - 5  
15.10 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Tistedalen -  
14.10 19:45 Nøkkeland KG B  
Kambo 2 - Ekholt G16-1 -  
08.10 19:30 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy 2 - Ekholt G16-3 -  
01.10 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Spydeberg 2 -  
30.09 19:30 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Hvaler -  
23.09 19:45 Hafslundbanen KG B  
Hafslund 3 - Ekholt G16-3 -  
23.09 19:45 Kråkerøy st KG 7er B1 B  
Kråkerøy 3 - Ekholt G16-1 -  
18.09 18:15 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Skjeberg SK -  
17.09 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Ørje 2 -  
09.09 20:15 Merkur 2 KG B  
Mysen - Ekholt G16-1 -  
09.09 18:15 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Yven -  
03.09 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Rakkestad 2 -  
02.09 20:00 Sandbakken KG 7er A1 B  
Borgen 2 7er - Ekholt G16-3 -  
27.08 18:30 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Torp -  
26.08 19:45 Frogn KG B  
Drøbak-Frogn 2 - Ekholt G16-1 -  
20.08 19:45 Kurland KG (Hovedbane) B  
Sarpsborg FK 2 - Ekholt G16-3 -  
19.08 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - HSV 2 -  
17.06 19:45 Tistedalen stadion B  
Tistedalen - Ekholt G16-3 -  
16.06 15:00 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Kambo 2 -  
14.06 18:30 Marker KG B  
Ørje 2 - Ekholt G16-1 -  
10.06 19:30 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Kråkerøy 2 -  
04.06 19:45 Spydeberg stadion KG B  
Spydeberg 2 - Ekholt G16-1 -  
03.06 19:30 Asmaløy kunstgress B  
Hvaler - Ekholt G16-3 -  
28.05 20:00 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Hafslund 3 -  
27.05 19:45 KG-5er A1 H  
Ekholt G16-1 - Kråkerøy 3 -  
19.05 14:00 Skjeberg sportsplass KG B  
Skjeberg SK - Ekholt G16-3 3 - 7  
15.05 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Mysen 3 - 1  
14.05 19:30 Lisleby KG B  
Yven - Ekholt G16-3 0 - 2  
07.05 20:30 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Borgen 2 7er 2 - 2  
07.05 18:30 Rakkestad st KG B  
Rakkestad 2 - Ekholt G16-1 1 - 5  
01.05 20:00 EBK KG H  
Ekholt G16-3 - Sarpsborg FK 2 2 - 2  
29.04 20:15 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Drøbak-Frogn 2 12 - 0  
29.04 19:30 Torp Ipl. KG B  
Torp - Ekholt G16-3 4 - 3  
22.04 19:45 Vestby Arena B  
HSV 2 - Ekholt G16-1 1 - 14  
02.02 14:00 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Hafslund 2 - 7  
26.01 14:00 EBK KG H  
Ekholt G16-1 - Kråkerøy 0 - 5  
21.01 19:00 Lisleby KG B  
Lisleby - Ekholt G16-1 8 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift