Ny App - Spoortz

Vi bytter fra Spond til Spoortz

Besøk våre lagsider

27.05 19:45 Manstad KG B
Lervik - Ekholt G16-2
30.05 20:15 Ås stadion B
Ås - Ekholt G15-1
03.06 18:15 EBK KG H
Ekholt G16-2 - Tune 2
06.06 18:30 Merkur 2 KG B
Trosvik - Ekholt G15-1
10.06 19:45 Råde Idp KG ny 7er B B
Råde 2 7er - Ekholt G16-2
23.05 20:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Kråkerøy  
21.05 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Korsgård  
15.05 18:30 Begby B  
Ørje - Ekholt G16-2  
09.05 18:45 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy - Ekholt G15-1  
08.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Sprint-Jeløy 2  
03.11 14:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - HSV  
31.10 19:15 Fredrikstad stadion B  
Fredrikstad - Ekholt G15-1  
24.10 19:15 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Tune  
17.10 19:15 Begby kunstgress B  
Begby - Ekholt G15-1  
14.10 19:45 Spartabanen KG 7er A B  
Sparta Sarpsborg 2 7er - Ekholt G16-2  
10.10 19:15 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Råde  
07.10 19:45 KG-5er A1 H  
Ekholt G16-2 - Råde 2 7er  
30.09 19:45 Tunebanen KG Ny B  
Tune 2 - Ekholt G16-2  
26.09 18:00 Strupe KG 11er B  
Kvik Halden - Ekholt G15-1  
24.09 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Lervik  
19.09 20:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Trosvik  
16.09 19:45 Hov KG B  
Korsgård - Ekholt G16-2  
15.09 17:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Ås  
12.09 19:15 Kråkerøy st KG B  
Kråkerøy - Ekholt G15-1  
10.09 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Trosvik 2  
05.09 19:15 Soon Arena B  
HSV - Ekholt G15-1  
02.09 19:45 Refsnesbanen KG B  
Sprint-Jeløy 2 - Ekholt G16-2  
01.09 17:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Fredrikstad  
29.08 19:15 Tunebanen KG B  
Tune - Ekholt G15-1  
22.08 18:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Begby  
19.08 18:15 KG-5er A1 H  
Ekholt G16-2 - Ås 3  
20.06 19:15 Råde Idp KG B  
Råde - Ekholt G15-1  
18.06 19:45 KG-5er B1 H  
Ekholt G16-2 - Sparta Sarpsborg 2 7er  
14.06 19:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Kvik Halden  
10.06 19:45 Råde Idp KG ny 7er B B  
Råde 2 7er - Ekholt G16-2  
06.06 18:30 Merkur 2 KG B  
Trosvik - Ekholt G15-1  
03.06 18:15 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Tune 2  
30.05 20:15 Ås stadion B  
Ås - Ekholt G15-1  
27.05 19:45 Manstad KG B  
Lervik - Ekholt G16-2  
23.05 20:00 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Kråkerøy  
21.05 19:45 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Korsgård  
15.05 18:30 Begby B  
Ørje - Ekholt G16-2  
09.05 18:45 Bellevue KG B  
Sprint-Jeløy - Ekholt G15-1  
08.05 18:30 EBK KG H  
Ekholt G16-2 - Sprint-Jeløy 2  
02.05 19:30 Seiersten stadion KG B  
Drøbak-Frogn - Ekholt G15-1  
25.04 19:15 EBK KG H  
Ekholt G15-1 - Begby  
23.04 18:45 Ås stadion B  
Ås 3 - Ekholt G16-2  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift